Fantastik Yabancı Dizi Tavsiyesi

Fantastik yabancı dizi arayanlar, titans veya x-men benzeri dizi severler hemen toplaşın.Bu aralar saracak yeni dizi arıyorum.Final yapmış yabancı dizi bakıyorum çünkü yeni bölüm beklemeyi sevmiyorum.Yabancı dizi önerisi bulmam lazım diyen topluluktan iseniz saran yabancı dizileri sizler için derliyoruz.Daha fazlası için sitemizde küçük bir gezintiye çıkabilirsiniz.

HEROES

Fantastik Yabancı Diziler


İMDb: 7,6Yıl: 2006Sezon: 4Tür: Fantastik Macera

Oyuncular: Masi Oka (Hiro Nakamura) , Hayden Panettiere (Claire Bennet) , Jack Coleman (Noah Benet) , Milo Mentimiglia (Peter Petrelli), Ali Larter (Niki Sanders)

Benzer Diziler: X-men , DC’s Legends of Tomorrow , The Flash , Titans , Lucifer

Konusu:

Bu bir süper kahraman dizisi değildir, karakterlerin hepsi dışarıda rast gelebileceğimiz sıradan insanlar ; ressamlar, memurlar hatta para kazanmak için cam sitesini kullanan kadınlar.Bu kişilere kolaylıkla denk gelebilir hatta onlardan biri bile olabiliriz.Fakat onları bizden ayıran önemli bir nokta var o da tabi ki doğa üstü ve süper bir güce sahip olmaları.Biri uzay-zaman düzlemini büküp zamanlar arasında seyahat edebiliyor, bir diğeri uçabiliyor bir başkası geleceği görebiliyor.Onlarca hatta yüzlerce kahramanın kendi yeteneklerinin farkında varması ve bir sebep aramaları temeliyle başlıyor yabancı dizi önerimiz.Ancak hiç biri Dünya’nın kurtarılmasında önemli bir yeri olduklarının farkında değiller.

Dizide bizi neler bekliyor?

Öncelikle çok tatmin edici bir pilot bölümle başlıyoruz.Süper kahraman dizisi hakkında az çok fikriniz olmasını istiyorsanız ilk bölümü izleyebilirsiniz. Fantastik yabancı diziler seven kişiler bu öneriden sonra bize teşekkür edecek diye düşünüyorum.Çünkü sağlam kurgulanmış karakterlerin derinlikleri, süper güçler çeşitliliği ve hayalperestlere tatlı bir hikayesi var.
Müzikal olarak bölüm temaları kesinlikle akılda yer ediyor.Üstüne bir de gerçekten hakkını vererek yapılan bir oyunculuk olunca dizinin sizi içine çekmesine engel olamıyorsunuz.

Fragman:

Fragman 13 sene öncesine ait olduğu için nedense internet ortamına pek kaliteli olmayan bir şekilde yüklenmiş.Bu sizi yoldan çevirmesin 53 dakikalık ilk bölümünü izleyip kararı siz verin.

Bunu gibi daha fazla Fantastik Yabancı Dizi Önerisi İçin: Tıklayınız.

Cevap Yazın