Romantik Komedi Kore Film Tavsiyesi

Açıkçası Kore filmlerini sevmem, özellikle de romantik olunca genelde mide bulandırıcı bir sahte aurası olur.Ama bu film başka, gerçekten izlenmeye değer, alışılmış Kore filmlerindeki yapmacıklık bulunmuyor.Siz de Kore filmlerini pek sevmiyorsanız bu filme ön yargılı yaklaşmanıza gerek yok, inanın bu filmi bana romantik film düşmanı biri önermişti.Eğer seviyorsanız da bu romantik komedi Kore filminde zirveyi çekiyor mutlaka izleyin.

En İyi Kore Filmleri

Hırçın Sevgilim / Yeopgijeogin geunyeo

Öncelikle şunu belirtmemizde fayda var 2001 yılında vizyona giren “Hırçın Sevgilim”in Amerikan versiyonu da bulunmaktadır eğer ona denk gelirseniz orjinali kadar güzel olmadığını belirtelim.Seçiminiz orijinali olmalı.Türkçe dublaj yerine altyazıyı seçmeniz seyir zevkini arttıracaktır.

Filmin Konusu:

Dersleri kötü genelde arkadaşlarıyla haylazlık etmeyi tercih eden birini düşünün. -Çok zorlanacağınızı düşünmüyorum zira etrafımıza çok var bu tipte biri 🙂 -.Bir gece tren istasyonunda ayakta duramayacak kadar sarhoş bir kıza denk gelir,Sadece yardım amacı güderek bir otele götürür.Ama kız filmin isminde de belirtildiği gibi bir hayli hırçın çıkar ve başına bela olur.Sonrasında ise bizi bu iki kişinin arasında gelişen romantik bir ilişki ve kahkahaya boğulacağınız bir serüven bekliyor olacak.Genel hikaye bakımından oldukça zengin bir senaryoya sahip sonunun sizi baya şaşırtacağını ve duyguya boğacağını düşünüyoruz.

Bu filmde beni neler bekliyor?

Filmde baskın karakterdeki hırçın kızımızın, erkeğin üstünde yarratığı tedirginliği ve boyun bükümünü hevesli bir şekilde görücez.Hep erkekler mi baskın karakter olacak canım…

Sıradan bir ilişkide pek denk gelmediğimiz komik oyunlar ve eğlendirici sonuçlarına rast geleceğiz.Bu filmi izledikten sonra erkek arkadaşınızı tokatlamaktan kaçınınız hepsi kurgudur 🙂

Ve bence bu zamana kadar izlediğimiz en iyi romantik komedi filmini göreceğiz tabi bu benim açımdan böyle.

En önemlisi bizi muhteşem bir final bekliyor. Romantik komedi film önerimiz bu kadar.Bir sonrakinde görüşme dileğiyle, iyi seyirler.

Cevap Yazın