Polisiye Suç Yabancı Dizi Önerisi Dexter

Polisiye yabancı dizilerden hangisi seçsem? Bana göre suç içeren yabancı dizi önerisi var mıdır acaba diye arama motorlarında ordan oraya tıklıyorsanız, izlemediyseniz sizin için harika bir yabancı dizi tavsiyesi var.Çünkü bu en iyi yabancı diziler kategorisinde yer alan dizimiz hem suç hem polisiye hikaye içeriyor çünkü iki işi de aynı anda icra eden biri var.

Bu diziyi izlediyseniz hemen çıkmayın benzer diziler kısmından yeni dizilere bakabilir , İçerikler tablosundan dahasına tıklayarak aynı türdeki önerilerimize ulaşabilirsiniz.

Dexter

Polisiye Yabancı Diziler
İMDb: 8,7Yıl: 2006-2013Sezon: 8Tür: Polisiye Suç

Oyuncular: Michael C. Hall (Dexter Morgan) , Jennifer Carpenter (Debra Morgan) , David Zayas (Angel Batista) , C.S. Lee (Vince Masuka) , Luna Lauren Velez (Maria LaGuerta)

Benzer Diziler: Hannibal , Criminal Minds , Fringe

Açıklama:

7 sene 8 sezon ile dolu dolu bir içeriğe sahip Dexter son birkaç sezon tempoyu düşürmelerine rağmen ilk 4 sezon kesinlikle izlemeye değer diziler konu başlığı altına alınıyor.Final yapmış yabancı dizilere ise ismini bundan altı yıl önce yazmış.15 yaş altı için uygun olmayan şiddet ve psikolojik durumlar söz konusu bunu da söyleyelim.

Konusu:

Duygusuz ve ruhsuz hissettiniz mi hiç? İçinizin bomboş olduğunu peki? Mutluluk, hüzün,kaygı yerini sadece iç güdünün aldığını düşünün.Yemeğe ve sadece birkaç hobiye ilginiz var.Buraya kadar bir sıkıntı yok eğer hobiniz ve ilgi duyduğunuz şey öldürmek ve kan ise? Dexter tam tarif ettiğimiz gibi biri.Çocukluktan beri gelen öldürme isteğine karşı koyamamış bir köpeği öldürüp babasına yakalanmıştır.Polis memuru babası, bu arzusunun önüne geçemeyeceğini anlamış ve onu yargının elinden kanundaki açıklar sayesinde kaçan suçlulara yöneltmiş.Bu vesileyle Dexter adli tıpta kan uzmanı olarak çalışmaya başlamış.Sonrasında ne mi oluyor? Gündüzleri son derece profesyonel bir adli tıp uzmanı geceleri ise maskesini takmış katil bir psikopat.

Bu dizide bizi neler bekliyor?

Psikolojik çıkarım zenginliği bekliyor.Kendinizi Dexter gibi görüyorsanız 3. şahıs ekranından psikanalizinizin yapılmasını ve tek olmamanın verdiği hoşnutluğa ulaşırsınız.Fakat lütfen çok fazla etkilenip katil olmayın 🙂 Eğer yaşam dolu duygusal bir insan iseniz psikopat bir adamın suç dolu dünyasını görüp düğümlenmiş çıkmazlardan dolayı yaşanan gerilimi hissedeceksiniz.Hangi insan tipinde olursanız olun biz bu diziyi öneriyoruz.

Fragman:

Dahası:

Buna benzer veya farklı kategorilerdeki polisiye diziler için buraya tıklayın.
Yok arkadaş ben Suç dizi önerileri istiyorum diyorsanız buraya tıklayın.

Cevap Yazın