Gülmekten İzleyemeyeceğiniz Yabancı Dizi

En iyi yabancı komedi dizileri listesi oluşturacağız yakın vakitte.Kuşkusuz bu dizi yerini şu andan rezerve etti.Bilen bilir 10 senelik bir efsanedir Friends dizisi.Bir zamanlar Türk televizyonlarında “Sıkı Dostlar” adıyla Türkçe dublaj bile yayınlandı.Giriş kısmında çok fazla kelime sarf etmeden hemen yabancı komedi dizisine başlayalım.

Friends

Komedi Yabancı Dizi Tavsiyesi

İMDb: 8,9Yıl: 1994-2004 Sezon: 10Final Yapmış

Oyuncular: Jennifer Aniston (Rachel Green) , Courteney Cox (Monica Geller) , Matt LeBlanc(Joey Tribbiani) , Matthew Perry (Chandler Bing) , Lisa Kudrow (Phoebe Buffay) , David Schwimmer (Ross Geller)

Benzer Diziler: How I Met Your Mother , The Big Bang Theory , Seinfeld

Öneri Nedeni:

Öncelik sebep gerçekten komik olması, günlük hayatında pek kahkaha atmayan kişiler bile bu komedi dizisi önerisi karşısında dayanamayacak.Ve bilimum tüm yazılarımda bahsettiğim şeyi tekrar dile getiriyorum; Komedi dizilerinin kalitesinin yılla bir alakası yoktur.Diğer kategorileri de dahil edebiliriz buna.Çünkü bazı izleyiciler yıl konusunda garip bir şekilde takıntılı oluyor.

Sadece biz, ve ülkemizin insanlarının değil tüm Dünyanın takdiri kazanmıştır.

Konusu:

Gökkuşağının 6 farklı rengi üçü kadın üçü erkek ana karakterlerimize sitcom sahnelerine , New York’ta hayata tutunmaya çalışmalarına eğlenceli ve acı yanlarını katarak bir “sıkı dostluk” bağıyla eşlik ediyoruz.Friends’i sıradan dizilerden ayıran önemli özelliği gerçek zamanlı bir şekilde ilerlemesi.Yıllar geçip oyuncular büyüdükçe karakterlerin hikayesi de paralel bir şekilde hareket ediyor.

Bizi Neler Bekliyor?

Yerli dizilerimizin çoğunda olduğu gibi aşk, ihtiras ve entrika beklemiyor malesef.Onun yerine aşk , romantizm , arkadaşlık temaları hakim Friends’e. Komedi dolu sohbetler sırada yerini tutuyor. Biraz daha ileride geçmişin hayatımızdaki yerine de rastlamak mümkün.Bir yabancı dizi önerisinin daha sonundayız aşağıdan fragmanı izleyebilir benzer diziler linkine gidebilirsiniz.

Fragman:

Dahası:

Aybalam ben bunu izlemişem zaten neyi anlatıyorsun derseniz, yabancı diziler okyanusundan özel olarak seçtiğimiz diğer komedi dizilerine ulaşabiliriz. Gitmek için : Tıklayın.

Cevap Yazın