yukarı
EN İYİ 4 GELİNLİK MARKASI • En İyi Öneriler
fade
788
single,single-post,postid-788,single-format-standard,eltd-core-1.0,flow-ver-1.3.1,eltd-smooth-scroll,eltd-smooth-page-transitions,ajax,eltd-blog-installed,page-template-blog-standard,eltd-header-standard,eltd-fixed-on-scroll,eltd-default-mobile-header,eltd-sticky-up-mobile-header,eltd-dropdown-default,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
En İyi Öneriler / YAŞAM  / EN İYİ 4 GELİNLİK MARKASI
white_pink_wedding_photo.jpg

EN İYİ 4 GELİNLİK MARKASI

Evleniyorsunuz ve hala gelinliğinizi nereden alacağınızı bilmiyorsunuz. Sakın panik yapmayın. Çünkü hayatınızın bu en özel ve anlamlı gününde düşlerinizdeki gelinliğe kavuşmanız için bir kaç önerimiz var.

  1. ÇAĞTAŞ GELİNLİK

Gelinlik ve abiye tasarımında sektörün öncü markalarından biri olan Çağtaş Gelinlik, uzman tasarımcıları ve profesyonel ekibiyle hayalinizdeki gelinlik modelini bulmakta size yardımcı olabilirler.

İLETİŞİM 0 212 664 2000

2. AKAY GELİNLİK

Geçmişin dönemsel izlerini, bugünün yeni lüks kavramı ile buluşturan Couture tasarımlarla Akay Gelinlik karşınızda. Abartıdan uzak ve şıklık vurgulayan modeller arıyorsanız bir göz atın deriz.

İLETİŞİM 0 212 603 2115

3. BEYAZ BUTİK

12 yıl önce dünya modasını Türkiye’ye getirmeyi hedeflemiş bir fikirle başlayan serüven, Beyaz Butik’in bugünkü sağlam konumunu belirlemiştir. Evlilik kararı veren pek çok çiftin yıllardır tercih ettiği bir marka olan Beyaz Butik kendine rakip görmeyecek kadar da iddialı.

İLETİŞİM 0 212 278 7904

4. VAKKO WEDDING

“Gelin olmak büyüleyicidir, Vakko Gelini olmak ise daha da büyüleyicidir” diyen Vakko Wedding, eşsiz gelinlik modelleri ile kendinizi gerçek bir prenses gibi hissettirmekte iddialı. Moda dünyasının ünlü tasarımcılarının imzasını taşıyan gelinliklere sahip olmak için önceden mutlaka randevu almalısınız.

İLETİŞİM 0 212 231 2477

 

yorum yap

yorum yaz